• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Wzorem lat ubiegłych uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęła się wspólną modlitwą podczas mszy św. w kościele pw. św. Piotra w Okowach. Następnie, już w części oficjalnej pani Dyrektor Katarzyna Wrzesińska skierowała kilka ciepłych słów do uczniów, a szczególnie tych najstarszych - naszych absolwentów, żegnających mury szkoły i rozpoczynających nowy etap w swoim życiu.  Po przekazaniu sztandaru i uroczystym ślubowaniu absolwentów wręczone zostały uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a rodzicom listy gratulacyjne. Nie obyło się również bez poloneza zatańczonego przez ósmoklasistów dla całej społeczności szkolnej i obecnych rodziców. A na koniec zabrzmiał uroczyście ostatni dzwonek, dla jednych ostatni w tym roku szkolnym, dla innych ostatni w tej szkole :)

Życzymy wszystkim wymarzonych, wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!