• Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

• 21 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć,  podróży dookoła pór roku szybko minęło i nastał czas wakacji. Z tej okazji wszystkim naszym przedszkolakom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacyjnych podróży.

• UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE "ZUCHY"

• 19 czerwca dzieci z grupy "Zuchy" żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacyjny. Uroczystość rozpoczęła sie tradycyjnym tańcem " Polonez". Przedszkolaki piosenką, tańcem i wierszem podziekowały Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim pracownikom ZSP w Pietrzwałdzie za wspólnie spędzony czas, opiekę oraz wychowanie. Dzieci kończące edukację przedszkolną otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz upominki. Naszym absolwentom składamy serdeczne życzenia dużo radości, sukcesów w szkole, rozwijania pasji i talentów oraz nawiązywania nowych przyjaźni. Niech każdy dzień będzie dla Was przygodą.

Wszystkim dzieciom oraz rodzicom życzymy wspaniałych wakacji, niezapomnianych przygód oraz bezpiecznego wypoczynku.