Strona główna

          • Konkurs „Mam Talent” w klasach I–III

            23 czerwca odbył się szkolny konkurs „Mam Talent” dla uczniów klas I–III. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje pasje, zainteresowania i niezwykłe umiejętności.

            Na scenie pojawiło się wielu utalentowanych uczestników. Uczniowie zachwycili publiczność między innymi pokazami sztuczek magicznych, akrobatyki, sztuką przygotowywania sushi, planowaniem przestrzeni, recytacją, żonglowaniem piłką, umiejętnościami rysowania oraz wieloma innymi ciekawymi talentami. Występy były pełne zaangażowania, kreatywności i odwagi.

          • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie ,,Dzikie serce mojej małej ojczyzny”

            Miło nam poinformować, że uczennice klasy VII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pietrzwałdzie – Zuzanna RudnickaMagdalena Kopiacka – zostały wyróżnione w Wojewódzkim Konkursie Ekologiczno-Literackim: Tu jest moja mała ojczyzna pod nazwą „Dzikie serce mojej małej ojczyzny”. Konkurs był zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, w ramach projektu ,,Odkrywanie natury Warmii i Mazur” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem konkursu było: popularyzacja lokalnych miejsc cennych przyrodniczo i kulturowo, rozwijanie wrażliwości ekologicznej oraz zachęcanie młodzieży do odkrywania wyjątkowych zakątków swojej małej ojczyzny.

          • AKTYWNOŚCI KLASY III

            Rok szkolny był dla uczniów klasy III czasem pełnym inspirujących wyzwań, ciekawych doświadczeń i wartościowych działań edukacyjnych. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w ogólnopolskich programach edukacyjnych, rozwijając swoją wiedzę, umiejętności oraz postawy prozdrowotne i proekologiczne.

            Uczniowie aktywnie realizowali zadania w ramach programów: „Dzieciaki w Kosmosie”, „Piątka dla Natury”, „Zdrowo i Sportowo”, oraz „Rok z Higieną Velvet”. Dzięki udziałowi w różnorodnych aktywnościach dzieci poszerzały wiedzę o otaczającym świecie, poznawały tajemnice kosmosu, uczyły się dbałości o środowisko naturalne, zdrowy styl życia oraz higienę.

          • Małe kroki ku wielkim odkryciom – wycieczka do Fromborka

            Uczniowie klas I–III uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce edukacyjnej do Fromborka – miasta Mikołaja Kopernika. Wyjazd był doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu.

            Pierwszym punktem programu była wizyta nad Zalewem Wiślanym. Uczniowie spędzili czas na placu zabaw, korzystając z pięknej pogody i aktywnego wypoczynku. Następnie udali się na wieżę widokową, skąd podziwiali malownicze krajobrazy Fromborka i okolic. Nie zabrakło również chwili przyjemności – dzieci z radością delektowały się pysznymi lodami.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Raporty

    • Zapytania ofertowe

      • Wirtualna Gazetka Szkolna

      • Uczniowie, pracownicy naszej szkoły, rodzice oraz goście mogą śledzić na bieżąco wszystkie ważne informacje i wydarzenia, dzięki "Wirtualnej Gazetce Szkolnej" umieszczonej na naszym szkolnym korytarzu. Klikając w poniższy link można zobaczyć aktualności na dany dzień oraz krótkie relacje z wydarzeń szkolnych.

         

        https://source.ngs.edu.pl/preview/X1Ta8RJXK1Wwk7RlDiJ7gGKIXUIgqL2Ep76irzMwi8fLZ190 

         

         

         

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Logowanie

    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Środa 24.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 51913