Strona główna

          • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie ,,Dzikie serce mojej małej ojczyzny”

            Miło nam poinformować, że uczennice klasy VII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pietrzwałdzie – Zuzanna RudnickaMagdalena Kopiacka – zostały wyróżnione w Wojewódzkim Konkursie Ekologiczno-Literackim: Tu jest moja mała ojczyzna pod nazwą „Dzikie serce mojej małej ojczyzny”. Konkurs był zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, w ramach projektu ,,Odkrywanie natury Warmii i Mazur” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem konkursu było: popularyzacja lokalnych miejsc cennych przyrodniczo i kulturowo, rozwijanie wrażliwości ekologicznej oraz zachęcanie młodzieży do odkrywania wyjątkowych zakątków swojej małej ojczyzny.

          • AKTYWNOŚCI KLASY III

            Rok szkolny był dla uczniów klasy III czasem pełnym inspirujących wyzwań, ciekawych doświadczeń i wartościowych działań edukacyjnych. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w ogólnopolskich programach edukacyjnych, rozwijając swoją wiedzę, umiejętności oraz postawy prozdrowotne i proekologiczne.

            Uczniowie aktywnie realizowali zadania w ramach programów: „Dzieciaki w Kosmosie”, „Piątka dla Natury”, „Zdrowo i Sportowo”, oraz „Rok z Higieną Velvet”. Dzięki udziałowi w różnorodnych aktywnościach dzieci poszerzały wiedzę o otaczającym świecie, poznawały tajemnice kosmosu, uczyły się dbałości o środowisko naturalne, zdrowy styl życia oraz higienę.

          • Małe kroki ku wielkim odkryciom – wycieczka do Fromborka

            Uczniowie klas I–III uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce edukacyjnej do Fromborka – miasta Mikołaja Kopernika. Wyjazd był doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu.

            Pierwszym punktem programu była wizyta nad Zalewem Wiślanym. Uczniowie spędzili czas na placu zabaw, korzystając z pięknej pogody i aktywnego wypoczynku. Następnie udali się na wieżę widokową, skąd podziwiali malownicze krajobrazy Fromborka i okolic. Nie zabrakło również chwili przyjemności – dzieci z radością delektowały się pysznymi lodami.

          • Wycieczka klasy 8 do Urzędu Gminy Ostróda i Starostwa Powiatowego

            Dnia 12.06.2026 r. uczniowie klasy 8 uczestniczyli w wycieczce do Urzędu Gminy Ostróda oraz Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Celem wizyty było poznanie funkcjonowania samorządu terytorialnego i pracy władz lokalnych. W Urzędzie Gminy Ostróda przywitał nas i oprowadził Pan Wójt Bogusław Fijas, który opowiedział o swoich obowiązkach oraz zadaniach realizowanych przez gminę. Dowiedzieliśmy się, jak wygląda codzienna praca urzędu i jakie sprawy mogą zrealizować w nim mieszkańcy. Następnie odwiedziliśmy Starostwo Powiatowe w Ostródzie, gdzie spotkaliśmy się z Panem Starostą Andrzejem Wiczkowskim. Pan Starosta przedstawił zadania powiatu, opowiedział o funkcjonowaniu starostwa oraz wyjaśnił, jakie sprawy należą do kompetencji samorządu powiatowego. Wycieczka była bardzo ciekawa i pouczająca. Dzięki spotkaniu z Panem Wójtem i Panem Starostą mogliśmy lepiej zrozumieć, jak działa samorząd lokal

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Raporty

    • Zapytania ofertowe

      • Wirtualna Gazetka Szkolna

      • Uczniowie, pracownicy naszej szkoły, rodzice oraz goście mogą śledzić na bieżąco wszystkie ważne informacje i wydarzenia, dzięki "Wirtualnej Gazetce Szkolnej" umieszczonej na naszym szkolnym korytarzu. Klikając w poniższy link można zobaczyć aktualności na dany dzień oraz krótkie relacje z wydarzeń szkolnych.

         

        https://source.ngs.edu.pl/preview/X1Ta8RJXK1Wwk7RlDiJ7gGKIXUIgqL2Ep76irzMwi8fLZ190 

         

         

         

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Logowanie

    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Poniedziałek 22.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 51374